Zawody Pucharu Świata w austriackim Kühtai - Wild Grass
24403
single,single-post,postid-24403,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
austriackim

Zawody Pucharu Świata w austriackim Kühtai

W austriackim Kühtai odbyły się pierwsze zawody Pucharu Świata na torach naturalnych. Polscy saneczkarze przeżywali skrajne emocje. Największe chwile grozy towarzyszyły pierwszemu zjazdowi Rafała Zasuwy, który uległ wypadkowi. Pomimo bolesnej wywrotki, Rafał wsiadł na sanki i dojechał do mety. Dzięki temu nie uległ dyskwalifikacji i ślizg indywidualny zakończył na 26. pozycji. Lepiej Polakom poszło w kwalifikacjach drużynowych. Drużyna reprezentacji polskiej w składzie: Julia Płowy, Rafał Zasuwa oraz dwójka Marcin Sitkowski, Patryk Budny wywalczyła 5. miejsce. Wśród zdjęć zobaczycie Rafała z Julką, która w jedynkach zajęła 16. miejsce. Wierzymy, że będzie jeszcze lepiej, bo #ChaiKolaSupports 🙂 Następne zawody Pucharu Świata odbędą się w Latzfons (Włochy).