2017 – Podsumowanie roku pełnego mocy!

2017 był dla naszej firmy wyjątkowy – działo się dużo, a my spróbujemy to streścić w telegraficznym skrócie. Przede wszystkim, Wild Grass wprowadził na rynek dwie nowości pod marką Sobear. Miś Sobear, wyjątkowy przedstawiciel show-biznesu, zgodził się reklamować nasz produkt! My zaś w geście wdzięczności – zachęcamy do śledzenia jego poczynań tu.

Inną akcją, z której jesteśmy dumni – to współpraca z naszymi Ambasadorami! W zimę z narciarzami (i snowboardzistami) z RASC Republik, którzy co roku szusują z naszymi napojami po alpejskich trasach i saneczkarzem – Rafałem Zasuwą.  W ubiegłym sezonie nawiązaliśmy współpracę z Rafałem, który jest medalistą mistrzostw Polski oraz zdobywcą Pucharu Świata Juniorów w dwójkach. Trzymamy kciuki za jego osiągnięcia seniorskie, które na bieżąco możecie śledzić na naszym profilu na FB. Letnie sporty dzielnie reprezentują – nieustraszone dziewczyny ze SlacklineGirls, które w 2017 miały swoje własne, osobiste sukcesy. O Kasi Dziewulskiej pisało ELLE w artykule o dziewczynach z hobby podnoszącym ciśnienie krwi. Natomiast Ania Batóg znalazła się ze slacklinem w przewodniku National Geographic – Polska Pełna Przeżyć 🙂 Także Olek Hanusz, żeglarz – podróżnik i jego atlantycki wyczyn znalazł się również na łamach National Geographic Traveller. A obok niego – żagiel ChaiKoli. Gratulacje! To wyjątkowe szczęście pracować z takimi pasjonatami!

Ale to nie wszystko – pod koniec 2017 pozyskaliśmy prawdziwy diament do naszego Teamu ChaiKoli. Jest to drużyna rowerzystów uprawiających speed cycling, czyli jazdę na speed rowerze. Mieliśmy wielką przyjemność wspierać ich w Mistrzostwach Świata w australijskiej Adelajdzie. Polacy przywieźli grad medali – m.in. złoty krążek w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Kobiet dla Żanety Siemianowskiej, Wicemistrzostwo w jeździe drużynowej seniorów, czy Puchar Federacji! Brawo Wy!

2017 to dla nas rok podróży małych i dużych. Odwiedziliśmy festiwal Kazimiernikejszyn, daliśmy się uwieść jego wyluzowanej artystycznej atmosferze. Absolutnym odkryciem okazał się fantastyczny festiwal Folkowisko na samym krańcu Polski w Chutorze Gorajec. Było mega! Z ChaiKolą dotarliśmy aż na Antypody, nad Morze Czerwone, do Turcji, w Alpy, a także do Finlandii, Słowenii i w Tatry Słowackie. A to i tak nie wszystkie miejscówki, które odwiedziliśmy. Także, działo się 😉

Ale nie samymi podróżami człowiek żyje. Braliśmy udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach – jak co roku wsparliśmy Watch Docs, festiwali kina zaangażowanego, festiwal młodych twórców jak Best Off, czy Kino w Trampkach. Byliśmy blisko wydarzeń modowo-artystycznych, biorąc udział w premierach modowych marek, czy wernisażach. Staraliśmy się także udzielić wsparcia inicjatywom ważnym i angażującym społecznie. Stąd nasz udział w akcji krwiodawstwa Wampiriada, czy wsparcie podopiecznych fundacji Otwarte Ramiona w walce przeciwko SMA. Zaangażowaliśmy się także w kampanię edukacyjną fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt propagującą dietę roślinną. W końcu, nasze napoje są wegańskie, co zostało potwierdzone symbolem V przez magazyn Vege na uroczystej gali, która odbyła się również w roku 2017 🙂