Artystyczny performans w TFH Koncept!

Kolejny raz mieliśmy przyjemność brać udział w artystycznym performansie w TFH Koncept. Tym razem, autorem wydarzenia był litewski projektant, artysta sztuk wizualnych – Benas BAR, na codzień mieszkający w Londynie. Jego prace cechuje silny przekaz. Przynależy bardziej do osobowości uduchowionych, mistycznych niż twardo stąpających po ziemi. Inspiruje się nocnym życiem miasta i jego mroczną stroną, jest zakochany w czerni. Swoje projekty prezentował już m.in.: na Paris Fashion Week, czy w międzynarodowych magazynach, takich jak VOGUE, czy NOCTIS. W ramach stowarzyszenia “AVANT-GARDE” współpracował z wieloma artystami, chociażby z Lily Gatins.

Weekendowy performans – to niecodzienne widowisko, w którym projektant wszedł w interakcję z przestrzenią miejską. W różnych częściach Warszawy pojawili się modele w kreacjach Benas BAR, we fryzurach tworzonych przez stylistów Jagi Hupało.
Cały proces przygotowań był nagrywany telefonami komórkowymi i emitowany na żywo w TFH Koncept. Dzięki temu, zaproszeni goście mieli podgląd na przebieg zdarzeń. A na zakończenie wydarzenia – goście gromadzili się wokół napojów Wild Grass.