Nasze napoje w sieci BIEDRONKA i KAUFLAND!

Napoje Wild Grass wchodzą do sieci Biedronka i Kaufland!


 

Dwie duże sieci handlowe – Biedronka i Kaufland wprowadzają napoje Wild Grass do sprzedaży. W przypadku sieci Kaufland jest to początek stałej współpracy, w Biedronce jest to akcja czasowej sprzedaży napojów, która rozpoczyna się 2 lipca br.


Od początku czerwca 2018 napoje na naturalnych komponentach polskiego producenta Wild Grass są dostępne w sieci Kaufland. Asortyment obejmuje klasyczną herbacianą kolę – ChaiKolę, wariant bez cukru, tj. ChaiKolę ZERO oraz ChaiMate – energetyzujący napój na bazie herbaty i yerba mate z dodatkiem kofeiny. W Biedronce będą dostępne, oprócz ChaiKoli i ChaiMate, także wytrawne napoje gazowane Sobear – bezalkoholowy aperitif śródziemnomorski – Sobear Bitter Italian oraz anglosaski klasyk – imbirowy Sobear Ginger Ale.

Obok sieci handlowych Biedronka i Kaufland, napoje Wild Grass są dostępne w hipermarketach Carrefour, Carrefour Express, Leclerc, Delikatesach M&L, FRAC, Piotr i Paweł, oraz na stacjach paliw Circle K, Orlen i Shell. Napoje można także kupić na platformach zakupowych online oraz w sieciach convenience: Żabka i Fresh Market. Sieć dystrybucji obejmuje także hurtownie regionalne jak i ogólnopolskie.

Zaistnienie w tak dużych sieciach handlowych to dla nas wyraz uznania dla wysokiej jakości i oryginalności naszych napojów, a także ogromna szansa, aby dotrzeć do konsumentów w całej Polsce. Liczymy, że tak szeroka dostępność produktów Wild Grass zachęci nowych konsumentów do spróbowania naszych alternatywnych napojów w przystępnych cenach - Michał Borecki, współwłaściciel Wild Grass.

Wild Grass sp. z o.o. sp.k. to polska firma obecna na rynku od 2011 r., założona przez dwójkę̨ pasjonatów z warszawskiej Ochoty, którzy samodzielnie opracowali receptury swoich naturalnych napojów. Firma oprócz rozwoju marek ChaiKola, ChaiMate i Sobear, angażuje się̨ w inicjatywy promujące aktywność́ fizyczną oraz zdrowy tryb życia, wspiera inspirujące wydarzenia kulturalne, prospołeczne i proekologiczne. Od lat patronuje festiwalowi filmów dokumentalnych Watch Docs, od 2017 wspiera m.in. wyróżniony znakiem jakości EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) festiwal Folkowisko a w 2018 nawiązał współpracę z białostockim HalfWay Festival. Firma jest mecenasem pionierskiego projektu podróżniczego Dinghy Atlantic – samodzielnego rejsu przez Atlantyk dowodzonego przez kpt. Aleksandra Hanusza oraz wyprawy polskich speed rowerzystów na Mistrzostwa Świata w Australii. Aktywnie wspiera warszawską grupę Slacklinerek, wrotkarek z Worst Warsaw Derby Team, jest także sponsorem saneczkarza torów naturalnych, Mistrza Polski Juniorów w dwójkach – Rafała Zasuwy. Wild Grass zaangażował się również w projekt budowy bolidu wyścigowego przez inżynierów Politechniki Poznańskiej.

Więcej na stronie: www.chaikola.com / www.sobear.pl