Chai po chińsku – Targi SIAL w Szanghaju!

Chai to nasz produkt eksportowy! Wild Grass wyruszył na podbój chińskiego rynku. Byliśmy częścią największego w historii polskiego stoiska na targach SIAL Shanghai. ChaiKola jest tutaj bardzo szczęśliwa, w końcu herbata, czyli chai, jak głosi legenda, ma swoje źródło właśnie w Państwie Środka. Mamy nadzieję, że już niedługo Chińczycy będą mogli zamiast filiżanki zielonej herbaty sięgnąć po mocno herbacianą ChaiKolę! 谢谢

herbata_600_600
CZARNA HERBATA

Otrzymywana w wyniku czterech procesów: więdnięcia, skręcania, fermentacji i suszenia liści krzewu herbacianego. To jeden z najstarszych i najbardziej znanych napojów na świecie. Dzięki zawartości przeciwutleniaczy herbata wspomaga naturalne procesy obronne komórek. Czarna herbata wspomaga koncentrację i relaksuje ciało.

kola_600_600
ORZESZKI KOLA

Owoc wiecznie zielonego drzewa kola należącego do rodziny kakaowców. Smak orzeszków kola jest słodki i lekko różany. Zawartość kofeiny sięga 2%. Orzeszki kola są ważnym elementem tradycyjnych kultów Zachodniej Afryki.

Yerba-600_600
YERBA MATE

Napar z wysuszonych i zmielonych liści ostrokrzewu paragwajskiego. Yerba mate obniża poziom cholesterolu, chroni komórki wątroby, stymuluje ośrodkowy układ nerwowy i korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Yerba mate jest naturalnym źródłem przeciwutleniaczy i kofeiny.