ChaiKola GREEN to stewia w składzie i zero kalorii!

ChaiKola Green to nasz nowy napój typu kola light z dodatkiem czarnej herbaty. Napój jest już dostępny w sklepach sieci Żabka, w wybranych lokalach gastronomicznych oraz w sklepie online na naszej stronie. Dzięki nowej formule słodzenia, połączeniu sukralozy i stewii, nasza nowa kola ma 0 kalorii, a zarazem pełnię smaku.

To już piąty napój w naszym aktualnym portfolio. Produkujemy napoje herbaciane pod marką Chai– (ChaiKola, ChaiMate, ChaiKola Green) oraz naturalne oranżady na bazie imbiru i wytrawnych pomarańczy chinotto pod marką Sobear (Sobear Ginger Ale oraz Sobear Bitter Orange).

 

To dla nas w jakimś sensie nowy rozdział.  Udało nam się stworzyć pyszną kolę z dodatkiem ekstraktu herbacianego i niekalorycznego słodzenia, a to nie lada wyzwanie. ChaiKola Green to nie tylko propozycja dla konsumentów, którzy cukru nie mogą lub nie chcą spożywać ze względu zdrowotnych, ale przede wszystkim dla tych, którzy lubią napoje typu kola” – wyjaśnia Michał Borecki, współwłaściciel firmy Wild Grass.

 

ChaiKola bez cukru tak jak pozostałe napoje Wild Grass, nie zawiera konserwantów i wzmacniaczy smaku. Jest wegańska i bezglutenowa. A także, co istotne, odpowiednia dla diabetyków!

 

ChaiKola Green jest trzecim napojem Wild Grass dostępnym w sieci sklepów Żabka. Oprócz ChaiKoli bez cukru, w Żabkach dostępne są dwa flagowe napoje herbaciane Wild Grass – ChaiKola oraz energetyczna ChaiMate.