ChaiKola na paryskich targach branży spożywczej – SIAL.

Ekipa Wild Grass zaprezentowała nasze flagowe napoje na międzynarodowych targach branży spożywczej – SIAL. Jest to jedna z ważniejszych, o ile nie najważniejsza impreza sektora spożywczego i miło nam, że napoje ChaiKoli i Spółki mogły pokazać się szerszemu gronu bywalców. Wszystko za sprawą umieszczenia naszych produktów w polskiej sekcji zorganizowanej przez KOWR (Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa), bo SIAL to właśnie reprezentaci branży spożywczej i rolniczej.

A SIAL to naprawdę tygiel wystawców, z różnych stron świata.  Było nas tam ponad 7 tysięcy, z 119 krajów, w tym rekordowa liczba, bo aż 310 tysięcy odwiedzających, żywo zainteresowanych co w tzw. spożywczej trawie piszczy. Tu mogą się wystawiać wielkie firmy spożywcze, jak i stat-upy. W tym roku było ich aż ponad 6,500! A przy tym prelekcje, wykłady i prezentacje wskazujące nadchodzące trendy w sektorze spożywczym.

A że było ciekawie, niech świadczy fakt, że prowadziliśmy rozmowy właściwie z każdym – nawet z przedstawicielami firmy z Antyli Holenderskich i mamy nadzieję na delegację! Kto ciekawy gdzie to jest, niech chwyta za atlas 🙂