Idzie nowe: ChaiKola ZERO, czyli ChaiKola bez cukru!

Startujemy z nowością! ChaiKola w wersji bez cukru!

Oto nasza informacja prasowa:


ChaiKola ZERO to nowy produkt w portfolio Wild Grass – polskiego producenta napojów o naturalnym składzie. Podobnie jak oryginalna ChaiKola, ChaiKola ZERO jest stworzona na bazie ekstraktów herbaty i yerba mate wzbogaconych naturalnymi aromatami orzeszków kola, goździków, cynamonu i imbiru. Z napoju w pełni wyeliminowano cukier, zastępując go niekalorycznym słodzikiem, dzięki czemu puszka ChaiKoli ZERO ma niespełna 8 kalorii. (2,4 kcal na 100 ml).


Jednym z najbardziej perspektywicznych trendów na rynku spożywczym jest obniżenie kaloryczności proponowanych produktów. Od dawna szukaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby na wyeliminowanie cukru z napoju i jednocześnie na zachowanie jego walorów smakowych, wysokiej jakości składników i atrakcyjnej ceny. ChaiKolę ZERO kierujemy do tych konsumentów, którzy szukają alternatywnych napojów typu light, oraz tych, którzy nie mogą spożywać cukru ze względu zdrowotnych – tłumaczy Michał Borecki, współwłaściciel firmy Wild Grass.

ChaiKola ZERO podobnie jak inne napoje Wild Grass nie posiada konserwantów, wzmacniaczy smaku, ani sztucznych barwników. Jest wegańska, bezglutenowa, a także – z uwagi na brak cukru – dostosowana dla diabetyków. Cena puszki w handlu detalicznym będzie się kształtować na poziomie ok. 3 zł. Pierwszą siecią, która wprowadzi nowość Wild Grass do sprzedaży będzie Carrefour.

Napoje Wild Grass są dostępne na platformach zakupowych online, a także w hipermarketach m.in. Leclerc, Delikatesach M&L, Frac, Piotrze i Pawle, na stacjach paliw Circle K, Orlen i Shell, w sieciach typu convenience: Żabka i Fresh Market. Sieć dystrybucji obejmuje zarówno hurtownie regionalne jak i ogólnopolskie.


Więcej informacji o naszym nowym napoju – w zakładce NAPOJE.