CYCLE SPEEDWAY

CYCLE_SPEEDWAY_NAPIS_2000_500

Cycle Speedway – Adelajda 2017

Do naszej drużyny pod znakiem ChaiKoli dołączyła grupa pasjonatów speedway cycling’u, czyli tzw. dyscypliny zwanej speedrowerem. To sport, który swe początki ma u schyłku II Wojny Światowej, kiedy to młodzi Anglicy ścigali się na torach wokół… miejsc, gdzie spadły bomby. Robi wrażenie, co?

Wśród naszych zapaleńców, którzy nie boją mandatów za nadmierną prędkość na jednośladzie znaleźli się m.in księgowa z motto życiowym „lepiej się zużywać niż rdzewieć”, fan hiphopu, student przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jest także serwisant rowerów, wielbiciel filmów Marvela, uczeń zespołu szkół mechanicznych, czy kibic Borussi Dortmund. Drużynę dopełnia pasjonat motoryzacji, kierowca w ruchu międzynarodowym i fanatyczny widz rozgrywek z udziałem Chicago Bulls. Mieszanka wybuchowa, przyznajcie! Wszystkich łączy miłość do roweru, którą wyznają (i praktykują) – niektórzy nawet od 20 lat reprezentując kluby speedrowerowe z całej Polski!

Teraz powalczą w finale Mistrzostw Świata w Adelajdzie, gdzie będą reprezentować Polskę na australijskich torach speedrowerowych. ChaiKola towarzyszy naszym śmiałkom w tej wyprawie, licząc po cichu, że naturalna kola przyniesie im szczęście na Antypodach!

polaroid_CYCLE_800_800

SPRAWDŹ CO SŁYCHAĆ U CYCLE SPEEDWAY!