Debaty Wegańskiego Tygodnia z ChaiKolą i Spółką

Jak co roku, podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, następuje zmasowana promocja roślinnej kuchni i zdrowego trybu życia. To najstarsza i największa impreza promująca weganizm i wegetarianizm w Polsce organizowana przez Fundację Viva! I, jak co roku, Wydarzeniu towarzyszą interesujący goście, debaty oraz targi z produktami pochodzenia roślinnego.

W tym roku, firma Wild Grass miała okazję wesprzeć dwie debaty transmitowane online poświęcone problematyce wegetarianizmu, ale w różnych obliczach. We wtorek, 15 maja, o codziennych wyborach, które przyczyniają się do poprawy losu zwierząt rozmawiali wokalistka Kasia Moś, aktorka Monika Mrozowska i lekarz weterynarii Dorota Sumińska. Link do transmisji znajduje się TUTAJ!

Druga debata była poświęcona diecie roślinnej, którą wybrali uznani sportowcy. W rozmowie, 19 maja, udział wzięli sportowcy trenujący na diecie roślinnej –  m.in. Emil Stanisławski z veganworkout.pl, brązowa medalistka olimpijska, pięcioboistka Oktawia Nowacka, Violetta Domaradzka, biegaczka ultra oraz Kamil Siemaszko, Mistrz Polski IFMA 2018! Link do tej debaty online znajdziecie TU!