Doskonały smak i ZERO cukru!

ChaiKola ZERO to oparty na naturalnych ekstraktach i aromatach, lekko gazowany napój łączący relaksującą moc herbaty (Chai) i prawdziwy smak orzeszków kola (Kola) dodatkowo wzbogacony aromatami cynamonu, imbiru i goździków. Teraz w nowym, lekkim wydaniu ChaiKola ZERO.

Dzięki wykluczeniu cukru i zastąpieniu go niekalorycznymi słodzikami udało nam się utrzymać znakomity smak ChaiKoli i zredukować liczbę kcal do zaledwie 2,4 w każdych 100 ml. To oznacza, że puszka ChaiKoli ZERO ma niespełna 8 kcal. Równocześnie ChaiKola ZERO zachowała swoje wszystkie właściwości znane z oryginalenj wersji. 

W ChaiKoli ZERO nie znajdziesz konserwantów, sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku. Nasz napój jest wolny od glutenu, a także jest odpowiedni dla wegetarian! Teraz dzięki wykluczeniu cukrów również dla diabetyków.

ChaiKola ZERO to napój dla wszystkich ceniących naturalne i dobre produkty, ale poszukujących produktów lekkich i pozbawionych cukru. Dla osób, które w kwestii kaloryczności produktów i smaku nie idą na żadne kompromisy.

ChaiKola – RELAX YOUR BODY! RELAX YOUR MIND!

ChaiKola_ZERO

NO MORE  COMPROMISES!

Wartość odżywcza w 100 ml:


Wartość energetyczna   10 kJ / 2,4 kcal


Tłuszcz   0,0 g


     w tym kwasy tłuszczowe   0,0 g


Węglowodany   0,2 g


     w tym cukry   0,0 g


Białko   0,06 g


Sól   0,03 g


Skład: 

Woda, dwutlenek węgla, ekstrakt yerba mate, ekstrakt czarnej herbaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalne aromaty, substancje słodzące: acesulfam K, aspartan. Napój niekonserwowany chemicznie. Pasteryzowany.