Podsumowanko 2019 roku!

Żegnamy 2019 i robimy małe podsumowanko z tej okazji! Przede wszystkim – wielkie dzięki, że pijecie napoje Wild Grass w tylu miłych okolicznościach przyrody i nie tylko! Ten rok dla nas był bardzo owocny pod wieloma względami – uczestniczyliśmy naprawdę w wielu fantastycznych wydarzeniach – w tym kulturalnych.

Gościliśmy jako Partner kilku festiwalów filmowych – w czerwcu festiwalu kina dziecięcego i młodzieżowego – Kino w Trampkach. Przez całe lato – na Letnim Kinie polskich filmów z Telewizja Kino Polska, jesienią – na azjatyckim Festiwal Filmowy Pięć Smaków. A zimą po raz siódmy! wsparliśmy zaangażowany festiwal WATCH DOCS – w Warszawie i w wielu miastach Polski (objazdowy Watch Docs trafił m.in. do Kielc, Krakowa, Bielska-Białej, Przemyśla, czy Gniezna).

Chętnie angażowaliśmy się w akcje, które mobilizują do działania – tańczyliśmy dla piesków i klimatu z ͏p͏i͏e͏s͏a͏p͏o͏l, oddawaliśmy krew we wszystkich edycjach Wampiriada NZS UW , Wampiriada NZS SGH  i Wampiriada na UEP (Waw i Pzn), przybijaliśmy piątkę z Kampania Przeciw Homofobii na Koronach Równości, sadziliśmy drzewa ze studentami w ogołoconym z lasu nadleśnictwie Rytel.

A także – od zawsze – i oby na zawsze wspieramy ludzi z pasją – narciarzy z RASC Republic, którzy świętowali swoje XV-lecie. Surferów z Lost at Sea, z którymi zrobiliśmy świetny klip. Z wrotkarami z Worst Warsaw Derby Team byliśmy na turnieju międzynarodowym. A z dziewczynami slacklinerkami świętowaliśmy 8 marca! W tym roku najaktywniej dzialaliśmy z rowerzystami na czele z @Major_Fled! Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć bmxowe i deskorolkowe eventy w Kozienicach, Kraśniku czy Bieruniu. Naprawdę, radocha 1000!

A ponadto – zdarzyło się kilka wernisaży, spotkań z muzyczką, miraży z innymi markami, wylądowaliśmy nawet na łamach prasy i w Kuwejcie  ! 

Innymi słowy, działo się! Za wszelkie – akcje dziękujemy! I prosimy o więcej 🙂 Niech się szczęści w Nowym Roku, czego Wam z całego serducha życzymy!