ChaiKola wspiera polski Cycle Speedway!

ChaiKola stawia na cykle speedway! Do naszych Ambasadorów  dołączyła grupa pasjonatów speedway cycling’u, czyli kolarstwa na żużlu. To dyscyplina, która swe początki ma u schyłku II Wojny Światowej, kiedy to młodzi Anglicy ścigali się na torach wokół… miejsc, gdzie spadały bomby. Robi wrażenie, co? 

Wśród naszych zapaleńców, którzy nie boją się mandatów za nadmierną prędkość na jednośladzie znaleźli się m.in księgowa, fan hiphopu, student przetwórstwa tworzyw sztucznych. W drużynie jest serwisant rowerów, wielbiciel filmów Marvela, uczeń zespołu szkół mechanicznych, kibic Borussi Dortmund. Zespół dopełnia pasjonat motoryzacji, kierowca w ruchu międzynarodowym i fanatyczny widz rozgrywek NBA. Mieszanka wybuchowa, przyznajcie! Wszystkich łączy miłość do roweru, którą wyznają (i praktykują) – niektórzy nawet od 20 lat reprezentując kluby speedrowerowe z całej Polski! 
Teraz powalczą w finale Mistrzostw Świata w Adelajdzie, gdzie będą reprezentować Polskę na australijskich torach speedrowerowych. ChaiKola towarzyszy naszym śmiałkom w tej wyprawie, licząc po cichu, że naturalna kola przyniesie im szczęście na Antypodach!  Już wkrótce więcej informacji od naszych reprezentantów. Śledźcie nas na FB i Instagramie