SlackLine Girls

SLAC_nazwa_2000_500_v2
Aurelia, Julia, Kaśka, Martyna, Sandra, Ania, Paulina, Klara, Sylwia, Ania, Kasia, Danuśka i Karolina. Być może te imiona jeszcze nic Ci nie mówią, ale kiedy zobaczysz balansujące na taśmach dziewczyny, z pewnością zapamiętasz – Slackline Girls.
 
Slackline w ogólnym zarysie polega na utrzymaniu równowagi, chodzeniu i robieniu tricków, a to wszystko na taśmie o szerokości kilku centymetrów, rozpiętej pomiędzy dwoma drzewami, budynkami lub skałami.

Dlaczego to robimy? Z pewnością powodów jest tyle, ile dziewczyn w teamie. To adrenalina, zmaganie się z własnymi słabościami i prawem ciążenia, szukanie równowagi fizycznej i emocjonalnej. Odpadasz, łapiesz taśmę, a może zaliczasz glebę. Nieważne – i tak jesteś o krok do przodu. Na spektakularne efekty, w tym sporcie, trzeba często długo czekać, tylko siniaki robią się od razu 😉

Slackline Girls świetnie obCHAIają taśmy, ale kosztuje je to dużo wysiłku, więc zawsze im miło, kiedy ktoś powie – świetna robota! – i wyciągnie przyjazną dłoń z puszką chłodnej ChaiKoli albo ChaiMate. Poznaj lepiej mocny team pięknych i zdolnych dziewczyn, zobacz wzloty i upadki, a zarazisz się ich pasją i, kto wie, może sam spróbujesz.
polaroid_SLAC_800x800

SPRAWDŹ CO SŁYCHAĆ U SLACKLINE GIRLS!

SlackLine Facebook

SPRAWDŹ

SlackLine Girls

SPRAWDŹ