Turkish Highline Carnival z naszymi Slacklinerkami!

VI edycja Turkish Highline Carnival to okazja do akrobacji na taśmach, których nasze Ambasadorki nie mogły przepuścić. SlacklineGirls na festiwalu w Antalyi reprezentowały: Martyna, Ania, Kasia i Monika. Mroźną, polską zimę zamieniły na tureckie ciepło, z upragnionym, i tak długo wyczekiwanym słońcem. Podczas 9-dniowego pobytu, pogoda zrobiła im jednak psikusa i prawie cały czas padał deszcz. Trzy dni, które okazały się słoneczne, postanowiły w pełni wykorzystać na highline. Dni deszczowe nie pozostały zmarnowane, bo dziewczyny spędziły je na wspinaczce w skałach.

Slackline wysoko w górach – robi piorunujące wrażenie: 21 taśm wkomponowanych w surowe krajobrazy, ma moc! Do tego – kilkaset osób, które dzielnie pokonywały swoje granice z uśmiechem na twarzy. Widoki zapierające dech w piersiach i to dosłownie, bo niekiedy droga do pokonania taśmy wiszącej kilkanaście metrów nad ziemią – była trudna,oj tak.
Ukojenia po wysokogórskich wspinaczkach – dziewczyny szukały oczywiście w ChaiKoli 🙂 A kto chce zobaczyć, jak wygląda taki festiwal oczyma uczestnika, zapraszamy do posta z zeszłej edycji (Turcja porywa …) albo do filmiku.
fot. Ania Batóg / Katarzyna Banaszek