ChaiMate na Ostrowskiej Gali WORwar02!

WORwar02 to druga edycja Gali WORwar. Na Gali odbyły się tradycyjnie walki w formułach: K1 (kickbokxing), boks, MMA oraz brazylijskie jiu jitsu w formule NO GI. Nowością była jedna walka brazylijskiego jiu jitsu, która odbyła się w formule GI (w kimonie). Po raz pierwszy udało się zorganizować starcie kobiet w formule K1, co było nowością dla publiczności i wywołało duże emocje. Najczęstszy komentarz wśród oglądających panów: „No i co chyba czas nauczyć się gotować”. Hehe.

Ponad 1000 widzów oglądało 26 zawodników w 13 starciach. Gala WORwar z założenia jest galą amatorską, ale zorganizowaną w sposób w pełni profesjonalny. Jej naczelną misją jest promocja sportu oraz mocne zaznaczenie miasta Ostrów Mazowiecka na mapie sportów walki w Polsce. Na gali walczą przedstawiciele ostrowskich klubów sportów walki z przeciwnikami z całej Polski. Kumulacja mistrzów Polski, zdobywców Pucharu Polski, a także zawodników z tytułami na skalę europejską, gwarantuje bardzo wysoki poziom sportowy, który cieszy oko nawet nie związanego ze sportem widza.

Wild Grass po praz pierwszy wsparło zawodników oraz uczestników Gali WORwar02 napojami, które gwarantowały zarówno orzeźwienie, jak i szybsze krążenie krwi. Ale ChaiMate, ChaiKola, czy Sobeary są obecne na tego typu wydarzeniach. Wild Grass od lat uczestniczy w zawodach Academii Gorlia, organizujących gale tajskiego boksu, czy brazylijskiego jiu-jitsu.

fot. Przemysław Łukaszek