Wspieramy Medyków podczas pandemii!

Aż 2500 napojów Wild Grass przekazaliśmy w ramach akcji wsparcia medyków podczas pandemii covid-19. Napoje trafiły do warszawskich ratowników medycznych, do zespołów lekarskich oraz pielęgniarek. Najbardziej cieszymy się z udziału w Międzynarodowym Dniu Pielęgniarek i Położnych, który przypada na 12. maja. Dzięki wspólnemu działaniu udało się dostarczyć ponad 2000 paczek dla przedstawicieli tej grupy zawodowej. Akcję zorganizowała grupa @Wsparcie Ratowników Wawa, a przy pakowaniu paczek uczestniczyli m.in. harcerze, straż pożarna i wolontariusze. Paczka polowa w ramach akcji „Najlepsze Życzenia! Świecicie Przykładem Olśniewająco”, w której znalazły się m.in. napoje Wild Grass – trafiła do pielęgniarzy Warszawskiego Pogotowia Ratunkowego, ratowników Pogotowia Ratunkowego Meditrans oraz  do pielęgniarek warszawskich szpitali.

Dodatkowo, w ramach inicjatywy @Wsparcie Medyków i Restauracji – Widzialna Ręka – napoje Wild Grass dotarły do praskich placówek medycznych. Nasze napoje poleciały na pierwszą linię frontu – na Izbę Przyjęć Szpitala Grochowskiego, do Ratowników Medycznych na Grenadierów i na SOR do Szpitala Dziecięcego na Niekłańskiej!
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!  Zdajemy sobie sprawę, że nasz wkład to kropla w morzu potrzeb. Jednak wierzymy, że wspólnymi siłami, dzięki zaangażowaniu wielu firm oraz – jak się okazało, zwykłych obywateli, udało osiągnąć się coś dobrego. Niezmiennie pod hasztagiem  #ChaiKolaSupports wspieramy inicjatywy mające na celu poprawę warunków pracy służb medycznych.